Ενημερώνουμε τους φοιτητές του Τμήματος ότι από τη Δευτέρα 11/10 θα ξεκινήσει η διδασκαλία των μαθημάτων “Χρηματοοικονομική Διοίκηση” 3ου εξαμήνου, “Προχωρημένη Χρήση Λογιστικών Φύλλων” 7ου εξαμήνου και “Διοίκηση Τουριστικών Προορισμών” 7ου εξαμήνου. Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες να συμβουλευτούν το ωρολόγιο πρόγραμμα και να εγγραφούν στο eclass των μαθημάτων.
Έναρξη μαθημάτων “Χρηματοοικονομική Διοίκηση”, “Προχωρημένη Χρήση Λογιστικών Φύλλων” και “Διοίκηση Τουριστικών Προορισμών”
![VMWQ419-1-VLZ-Icon-Refresh_R2__New-Courses](https://bat.hmu.gr/wp-content/uploads/2021/10/VMWQ419-1-VLZ-Icon-Refresh_R2__New-Courses.png)