Ενημερώνονται οι φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος ότι την Πέμπτη 23/05/2024 στις 15:00 στην Αίθουσα 201, θα πραγματοποιηθεί διάλεξη από την κα Andriela Vitić Ćetković, Καθηγήτρια στο University of Montenegro, με θέμα “Globalization, retro (vintage) marketing and nostalgia tourism”. Η διάλεξη είναι ανοικτή σε όλους τους φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος που ενδιαφέρονται να την παρακολουθήσουν.
Διάλεξη με θέμα “Globalization, retro (vintage) marketing and nostalgia tourism” 23/05/2024
![Screenshot 2024-05-20 20.19.20](https://bat.hmu.gr/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot-2024-05-20-20.19.20.png)